Як пройшло ЗНО в Україні

Як пройшло ЗНО в Україні

Сьогодні відбулася пресс-конференція, яку влаштувала громадська організація «Опора», яка вже 5 років є єдиним спостерігачем за процесом проведення ЗНО в Україні.

Дана організація спостерігає 1200 пунктів по всій Україні, зокрема 56 – в Херсонській області.

Як зазначив координатор з питань PR та HR організації «Опора» - Радіон Банар, загальна оцінка ЗНО в цьому році позитивна. Резонансних порушень виявлено не було, але основною проблемою стало використання мобільних телефонів абітурієнтами. За правилами здачі ЗНО всі телефони повинні були бути вимкнені та складені у відведеному місці, за цим спостерігали інспектори та спеціальні групи, у деяких містах (Львів, Донецьк, Хмельницьк) при вході була охорона з металодетекторами, що прописано в правилах проведення ЗНО, але у більшості містах вони були відсутніми. Не всі абітурієнти дотримались правил щодо користування мобільними телефонами, за що були покарані позбавленням права продовжувати складати тестування.

На Херсонщині 17 травня в шк.№1 не допустили спостерігача на пункт сдачі тестування, чим порушили права спостерігача, це питання владнали і згодом подібного не повторювали. Також у Херсоні відбувся «цікавий випадок»: за правилами проведення ЗНО, пакети з бланками(тестами) привозили звечора та мали зачиняти в окремій кімнаті, яка пломбувалась та за якою мав стежити охоронець. Чи то з необачності, чи то з незнання правил в одній з наших шкіл охоронця зачинили разом із тестами у класі, йому довелося просидіти там до ранку.

Єдиний випадок за 5 років, який стався у м. Донецьку в цьому році – під час тестів виявили у абітурієнта телефон, під’єднаний до мережі Internet, було виявлено що учень  в одній із соц.мереж виклав завдання з тестів, таких «унікумів» була ціла група, їм надсилали відповіді online. Ще на першому етапі їх викрили та позбавили права складати тестування.

У порівнянні ж з минулим роком проведення ЗНО у 2012 було на більш професійному рівні. Зауважимо, що данна орагнізація «Опора» відстежувала лише процес проведення тестування, за правильним змістом, доцільністю, складністю тестів та ін. мали слідкувати інспектори та відповідальні за це особи.

Ірина Некряч

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов