У Херсоні за минулий рік проведено 12 спеціальних тренувань цивільного захисту

1 березня - Всесвітній день цивільної оборони.

У Дніпровському районі Херсона створено районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, мета якої - координація дій органів управління, сил та засобів цивільного захисту у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, організація першочергових заходів з ліквідації її наслідків.

Активно працюють районні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з питань евакуації та штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації із залученням, у разі необхідності, всіх сил і засобів цивільного захисту району, створені виконавчим комітетом Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Протягом 2016 року проведено 15 засідань цих комісій, досягнута домовленість із керівниками МКП «Херсонелектротранс», ТОВ «Іксора», ПФ «МИС» щодо їх участі у заходах евакуації населення району у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Створено та організовано роботу 15 консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при селищних радах, ОСББ, житлових організаціях району, на базі закладів освіти визначені місця для навчання мешканців похилого віку та не зайнятих на виробництві.

На суб′єктах господарювання проведено 12 спеціальних об′єктових тренувань із залученням 7 260 чоловік.

Визначено порядок дій медичного персоналу мережі лікувальних закладів у складі КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер», КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського», КЗ «Дитяча обласна клінічна лікарня» у разі надходженні хворих на особливо небезпечні інфекції та на випадок масових уражень чи надзвичайних ситуацій.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов