Херсонський «Кристалл» стане муніципальним ФК

Херсонський футбольний клуб «Кристал» стане муніципальним. Про це в соціальних мережах заявляє депутат Херсонської міської ради Євген Матковський.

«Вже не один місяць вболівальники херсонського «Кристалу» перебували в інформаційному вакуумі стосовно життя та долі клубу. Нещодавно з деяких публікацій ЗМІ була озвучена інформація, що клуб припиняє своє існування. Міський голова Володимир Миколаєнко поспілкувавшись з керівництвом клубу отримав підтвердження цієї інформації.
Було прийнято рішення провести зустріч з вболівальниками та ультрас клубу, та вирішити що робити далі. Обговоривши всі ЗА та ПРОТИ було одностайно вирішено створювати Муніципальний Футбольний клуб "Кристал Херсон"», - повідомляє Євген Матковський.

На найближчу сесію міськради буде включено в порядок денний питання щодо створення та затвердження статуту КП МФК «Кристал Херсон».

«Тепер ми можемо чітко та прозоро керувати діяльністю фінансування та розпорядженням коштами муніципального клубу, фан-рух отримує право делегувати свого представника в заступники керівника підприємства і т.д.
Знаю, що буде нелегко відродити клуб, але водночас розумію що це на сьогодні єдиний правильний шлях», - підкреслює Матковський.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов