У Херсоні почалось засідання робочої групи з питань тарифів на маршрутках (відео)

Сьогодні о 14:00 у Херсоні почалось засідання робочої групи з питань тарифів на автобусні маршрути загального користування.

До складу групи увійшли представники громадськості, перевізників та управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку. На засіданні прийшли також громадські активісти, депутати міської ради та журналісти.

Головною метою робочої групи є пошук компромісу щодо ціноутворення на проїзд, комфорту перевезень, а також вирішення актуальних питань міських перевезень.

Один з членів робочої групи спочатку озвучив кількість скарг на перевізників від громади. Тільки за вихідні Херсонський міський голова отримав 4 скарги.

Всі питання сьогодні розділені на 3 групи: тариф, якість первезень та контроль.

Після всіх рішеннь, прийнятих робочою групою, питання та їх рішенняи будуть передані міському голові.

"Добре, що нарешті зібралися. Як як бачу нашу роботу: все, що ми зробимо, матиме рекомендаційний характер. З 56 питаннь ми маємо надію знайти спільне рішення", - зауважила директор підприємства-перевізника "Корнет Стиль" Оксана Булахова. Вона додала: "А контроль має бути дійсно громадським".

Члени робочої групи кажуть, що важливо не просто "підіймати або занижати" тариф, а поставити саме обгрунтувану суму.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов