Херсонцю виповнилось 100 років

Сьогодні виповнилося 100 років херсонцю Олексію Івановичу Кускову.

Народився Олексій Іванович у Алтайському краю, Усть-Пристанського району у селі Слодянка у багатодітній сім’ї сибірського козака. Мав 7 братів та сестер.

У 1941 році його було призвано до складу Діючої Армії Західного фронту. Учасник бойових дій центрального та Білоруського фронтів, форсував Дніпро, кінець війни зустрів у Польщі у званні капітана.

У 1977 році сім'я переїхала в Херсон.

Олексій Іванович отримав статус інваліда війни та звання полковника МВС. Має такі нагороди: 5 медалей - «За Відвагу», «За визволення Варшави», «Перемоги і Свободи» (Польща), «За перемогу над Німеччиною в Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.», орден Богдана Хмельницького. 

Має 4 онуків та 1 правнучку.

На сьогодні у Херсоні мешкає 14 осіб, яким виповнилося 100 років та старші. Про це повідомляють на офіційному сайті Херсонської міської ради.

Цей плакат зробили сусіди і розмістили його у під’їзді ювіляра

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов