Херсонських підприємців підтримало АМКУ: не конкурентні рішення будуть скасовані

Сьогодні, 23 лютого, в Херсоні відбулось засідання Херсонського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України (АМКУ), на якому вирішувалась доля підприємців міста.

Рішенням міської ради управління містобудування та архітектури Херсонської міської ради відмовило 36 підприємцям продовжувати паспорти-прив'язок тимчасових споруд в мікрорайоні Таврійський. Таким чином, херсонці вимушені закривати торгівлю.

На засіданні антимонопольного комітету було вирішено, що міська рада не дотримується статті 17 та пункту 7 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Це одна з найголовніших підстав, аби АМКУ підтримав рішення про визнання дії Херсонської міської ради порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Також, АМКУ зобов'язує Херсонську міськраду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом внесення відповідних змін до Положення про Управління містобудування та архітектури Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради (затверджене рішенням Херсонської міської ради від 28.11.2014 № 1589, із змінами, внесеними рішенням Херсонської міської ради від 25.03.2016 № 134).

Після винесення такого рішення, херсонське відділення АМКУ також підтримало рішення про визнання дій Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради та постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму, сфери послуг і реклами такими, що порушують законодавство про захист економічної конкуренції.

Також, АМКУ зобов'язує Департамент містобудування та землекористування та постійну комісію припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов