Школярі починають проект «В біографії Херсона сяють нові імена»

В Херсоні стартує новий проект «В біографії Херсона сяють нові імена». Школярі-волонтери 5-9 класів при бібліотеках Херсонської централізованої бібліотечної системи реалізують проект з 24 лютого.

Метою проекту є збір та поширення інформації про людей, чиїми іменами названо вулиці Херсона під час їхнього останнього перейменування.

Проект складається з кількох етапів, протягом яких учасники будуть збирати інформацію про видатних українців, на честь яких перейменовано наші вулиці, опрацьовувати її, створювати на основі зібраних матеріалів рекламну продукцію (буклети, закладки, сувеніри, відео тощо) та розповсюджувати її серед мешканців міста.

Також передбачається проведення циклу публічних заходів, до участі в яких будуть залучатися провідні краєзнавці та митці Херсона.

Кінцевим результатом проекту має бути створення мультимедійного видання, до якого увійдуть зібрані матеріали. Презентація цього видання відбудеться в грудні 2017 року.

Афіша
Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать