На вихідних в Херсоні працювало 200 маршруток

За вихідні 18-19 лютого на дороги Херсона вийшло 200 маршруток з 574 наявних.

Такі дані опубліковані на офіційному сайті Херсонської міської ради:

  • Станом на 10:00 18 лютого 2017 року на вулиці Херсона вийшло 200 маршрутних автобуси із 574 наявних, та 32 тролейбуси. Про це повідомляє управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради.

  • Станом на 10:00 19 лютого 2017 року на вулиці Херсона вийшло 200 маршрутних автобуси із 574 наявних, та 32 тролейбуси. Про це повідомляє управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради.

Таку інформацію було оприлюднено для місцевих жителів. З ранку, 20 лютого, херсонці відмічають частково задовільну роботу маршруток, але є випадки, коли місцеві зауважують на відсутність деяких рейсів:

«6 маршрут здається не ходить, моя дитина вже 40 хвилин стоїть на зупінці і жодного 6 автобуса», - нарікає Ірина Сергеева.

«6 маршрут не бачила, може вони є, але рідко. На зупинці о 7:30 стояло десь 25-30 людей, не менше. 35-а, 5-а, та 38-ма по дорозі від Черноморської до ХПТК жодної. В мене діти спеціально рахували автобуси», - відмічає Тетяна Багмет.

Також, херсонці ініціюють нову акцію «підвезу херсонця!».

Суть акції в тому, щоб водії особистих авто підвозили безкоштовно людей, які стоять на зупинках і не можуть нікуди поїхати через страйк маршрутників.

Водій! Не будь жлобом! Якщо ти їдеш один або вдвох, то підвези когось. Може бути це вихователька або вчитель твого сина, а може просто хороша людина. Тобі це зовсім не складно! Може бути в цей час хтось так само допомагає твоєму близькому.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов