На Херсонщині загострилася ситуація навколо соціально значимого приміського поїзду

Керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ розглядає питання щодо подальшої долі приміського пасажирського поїзду №6702/6701 сполученням Херсон–Апостолове.

Справа в тому, що компанія не отримала в повному обсязі компенсації за перевезення даним поїздом пільгових категорій пасажирів від місцевих держадміністрацій, повідомляє прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

На звернення мешканців Херсонщини було призначено приміський пасажирський поїзд Херсон–Апостолове, який курсує з 25 травня 2016 року щоденно складом з 2-3 вагонів. Середня населеність поїзду сягає 70%, що свідчить про значний попит цього поїзду серед пасажирів.

Так, за минулий рік було перевезено 70,9 тис. пасажирів, з них платних – 21,3 тис.

При цьому Одеська магістраль отримала доходів під перевезення пасажирів за даним напрямком 182,1 тис. грн, а витратила 887,1 тис. грн. Таким чином, покриття доходами витрат становило 20,5%.

В свою чергу місцеві адміністрації не виконали зобов’язання щодо компенсації Одеській магістралі за перевезення пільгових категорій населення в повному обсязі.

Так, Снігурівським районом компенсовано 6,4% (21,3 тис. від нарахованої суми 333,4 тис. грн), Березнегуватським районом – 36,4% (5,5 тис. від 15 тис. грн).

Не було отримано жодних коштів торік за перевезення пільговиків за вказаним напрямком від адміністрації міста Херсон (нарахування філії за перевезення 1 млн 574 тис. грн), а також Великопільського та Великоолександрівського районів (80,6 тис. та 45 тис. грн, відповідно).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов