Херсонців водії маршруток «попереджають» за білети: «3 чи 5 гривень?»

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня проїзд у міських маршрутках здорощав до 5 гривень. За законом, користувачі послуги повинні при собі мати білет, який є підставою законного проїзду.

Деякі перевізники не замінили старі «трьохгривневі» білети, на нові — по п'ять. Замість цього, водіям маршруток були роздані документи в яких зазначається наказ «водіям тимчасово використовувати квитки номіналом 3,00 грн для розрахунків з споживачами як квитки номіналом 5,00 грн до отримання квитків нового зразку...».

З цього приводу херсонці вже розпочали обговорення в соціальних мережах:

«Зранку була повна рішучості їхати тролейбусом. Але після постів з квитками в автобусах, вирішила перевірити рідненький маршрут №5.
При вході красується «ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ 5 ГРН».
даю 5. Прошу квиток на відповідну вартість. Самообслуговування. На квиткові видніється 3 грн. Кажу, що мені потрібен квиток з "5 грн". Пропунує взяти 2 шт. за ціною одного.
Відмовилась. Тоді він дає мені документ, за яким він тимчасово дає квитки з "3 грн", а вважається як "5 грн".
Увага, питання: Цей док має має якусь силу?», - пише херсонка.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов