В Херсоні відбувся концерт до Дня воїнів-інтернаціоналістів

Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога. Саме про це згадують сьогодні військові. Минає час, проходять дні за днями, битви закінчуються, а пам'ять - вічна.

11 лютого, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися урочистості, присвячені доблесті і честі воїнам-інтернаціоналістам.

У залі Обласного палацу студентів та молоді на святковий концерт прийшли воїни- афганці, учасники АТО, родини тих, хто захищає наші кордони зараз з усіх районів та міст області, та почесні гості, серед яких учасник бойових дій в Афганістані.


В роки цієї війни молоді воїни були переконані у тому, що втрачають свої юні літа та віддають життя заради інтересів своєї країни. Далеко від рідної землі кожен був переконаний, що він тут, бо захищає свою Батьківщину.

До 28-ї річниці виводу військ із Афганістану, за значний особистий внесок в оборону і захист територіальної цілісності України Почесними грамотами голови облдержадміністрації були нагороджені Валерій Чос та Юрій Черниш які були учасниками бойових дій в Афганістані та зарах захищають нашу країну в АТО.

На заході продемонстрували відеофільми про афганські події, лунали пісні творчих колективів і окремих херсонських виконавців та групи «Ташакур» з міста Біла Церква.

По закінченню святкового концерту у фойє Палацу на всіх гостей чекала справжня армійська каша.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов