У херсонському НВО "Хабад" на Новий рік дерев відбувся День відкритих дверей (фото)

У Херсоні 10 лютого початкові класи навчально–виховного об’єднання «Дошкільний заклад - спеціалізована школа І–ІІІ ступенів «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови» гостинно відчинили свої двері для всіх бажаючих відвідати заклад і познайомитися з роботою саме початкової ланки.

День відкритих дверей вчителі початкової школи провели напередодні свята Ту бі–Шват, яке відзначалося 11 лютого.

Ту бі–Шват - свято, що прославляє Ізраїль. Це Новий рік дерев. В цей день в Ізраїлі саджають дерева і згадують, що людина багато в чому схожа на дерево. Люди, як і рослини, тримаються свого коріння. Саме тому в Ту бі–Шват збираються усією сім’єю за великим столом.

День відкритих дверей об’єднав вчителів початкових класів, учнів та їх батьків у велику родину. Програма дня була змістовною і різноманітною. 

Захід розпочався презентацією вчителів початкових класів, потім гості подивилися відеоролик «Шкільне життя». Після вступної частини почалися уроки.

На першому уроці з івриту у діти співали пісні на івриті про Ту бі–Шват, а батьки змогли вивчити на івриті назви частин дерева.

На бінарному уроці з інформатики та англійської мови «Сім плодів Ту бі–Шват» учениці 1-го класу вивчили назви плодів, які згадуються в Торі як ті, якими славиться Земля Ізраїлю.

На уроці–квесті з математики «Традиції свята Ту бі–Шват» учні 4-го класу, виконуючи завдання з усної лічби, назвали традиції святкування Нового року дерев.

Далі на глядачів чекав творчий звіт «Живи в злагоді з природою»:

  • виступ агітбригади; 
  • розважальний концерт, танок «Саджаємо дерево», сценки, ігри, загадки; 
  • дефіле нарядів; 
  • виставка дидактичного матеріалу, творчих робіт вчителів та учнів початкової школи; 
  • виставка стінгазет «Життя класу».

Заключним акордом дня став майстер-клас «Як зробити трапезу Ту бі-Шват цікавою».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов