В Херсоні зволікають з впровадженням Інтернет-послуг

Завдяки наполегливим зусиллям волонтерів та широкій підтримці громадськості упровадження системи електронних послуг iGov у Херсоні триває.

Разом з тим, темпи запуску Інтернет-послуг змушують бажати кращого. Прикро, але кожен день зволікань змушує сотні херсонців, як і раніше, витрачати зайвий час та зусилля для подолання застарілих бюрократичних процедур.

Команда волонтерів iGov готова терміново, протягом одного-двох днів, запустити у Херсоні вкрай запитувані громадянами адміністративні послуги: державна реєстрація фізичної особи – підприємця і юридичної особи.

Крім того, ми можемо оперативно запровадити через Інтернет припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що за останніх змін у податковому законодавстві стало більш ніж актуальним для малого і середнього бізнесу.

Перелічені онлайн-послуги успішно застосовуються у багатьох регіонах України, спрощуючи життя тисячам наших співвітчизників. На жаль, у Херсоні міська влада не поспішає із впровадженням таких прогресивних можливостей, що пропонує портал iGov.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов