Херсонська журналістка: "Після сьогоднішнього ДТП моя повага зникла до патрульних"

"Сьогодні потрапила в ДТП по вул. Маяковській. Серед учасників і водій елітного БМВ, у якого настрій пропав, через те, що я викликала відразу і патрульних і представників страхової. Тобто питання розійтись по-швидкому не буде", - написала у Facebook журналістка Лідія Григор'єва.

За її словами, наряд патрульної машини з 3 осіб "якось відразу почав вести "вітієвувато".

Як зауважила журналістка, ніхто з патрульних не представився.

"Перед цим поговоривши з власником БМВ, в один голос (3 особи), підійшли до мене і відразу недружелюбно, по-злому, на підвищених тонах почали зі мною розмовляти, тиснути і, навіть, з погрозами", - розповіла жінка.

Їй не надали папір, щоб вона написала пояснення до приїзду представників страхової компанії.

"Намагаючись спростити розмову, я нагадала представникам патрульної служби, що вони на службі народу, який їх утримує. АГРЕСИВНИЙ КОМЕНТАР: "руськомовної" представниці патрульної служби взагалі вразив: "Миня муж содержит", - поділилася Лідія Григор'єва.

Також вона додала, що поки оформлялося її ДТП, сталося ще одне: "Почула на вулиці УДАР сусідньої машини, яка була припаркована перед патрульною машиною. ТОбТО на їх очах відбулось чергове ДТП і непросто царапина".

За словами журналістки, винуватиця "свіжого" ДТП втекла.

"Що ви думаєте, патрульна відрегувала. НІ!!! Мій страховщик підняв крик. Більше того, вразило те, вони мляво почали запитувати в нього , чи той не запам'ятав номер (а де їх відеореєстратор). Тільки після цього, під натиском, вони почали, не виходячи з автівки реагувати", - продовжила свою розповідь жінка.

Вона вважає, що патрульна поліція змінилась, причому в гіршу сторону.

"Вона не захищає вже простих людей, вона відсторонюється від своїх прямих обов'язків", - констатувала Лідія Григор'єва.

Читайте також: Херсонська патрульна поліція спростовує інформацію журналістки стосовно оформлення ДТП 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов