З якими проблемами стикаються переселенці на Херсонщині?

Сьогодні в Херсоні відбулась зустріч з робітниками БФ «Фонд Милосердя та здоров’я».

Провідний юрист фонду Олена Старюк та психолог, капелан Андрій Калита розповіли про психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з тимчасово окупованої території України та районів зони проведення АТО.

Основною проблемою для переселенців в Херсонській області (в районах) стало житло. Багато людей не в змозі оплатити і оренду житла і рахунки за комунальні послуги.

«Оплата комунальних послуг стала величезною проблемою для ВПО. Багато хто не може оплачувати оренду житла та комуналку, тому вимушені повертатись до своїх домівок. Але ж не тільки в цьому проблема: більша частина переселенців залишаються на місцях, у родичів, бо просто немає куди повертатись. Розбомблене житло для переселенців не дає вибору, і люди вимушені залишатись тут», - прокоментувала Олена Старюк.

Психологічна проблема переселенців не менш важлива в житті ВПО. За словами Андрія Калити, люди бояться відвідувати психолога, хоча потребують допомоги спеціаліста.

«Наші переселенці не звертаються, бо за весь час в нас так і не вибудувалась культура звернення до психологів та інших фахівців. Найчастіше, переселенці звертаються до нас з питанням «Як справитись з депресією?», та «Як зберегти відносини з частиною сім’ї, яка залишилась жити на окупованій території та на території т.з. "ЛНР"/"ДНР"?». Багато сімей вимушені залишатись на місцях, а друга частина сім’ї шукають шляхи збереження нормальних стосунків в таких ситуаціях», - розповів Андрій Калита.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов