На Херсонщині витратили 25 мільонів на ремонт 60 соціальних об’єктів

Новокаховчани в 2016 році спрямували близько 25 млн. гривень, аби впорядкувати знакові соціальні об'єкти міста до 65- річниці його заснування.

«Серед об'єктів, на які спрямовані кошти, – це споруди культури, освітньої і медичної галузі. Новій Каховці цього року виповнюється 65 років і чимало з об'єктів – це ровесники міста, наприклад, Літній кінотеатр. Тож, відновлюючи їх , ми повертаємо данину тим, хто зводив його, першобудівникам. Звісно, інвестовано в 2016 році близько 2 млн. гривень і в благоустрій, осучаснення паркових зон, бо городяни звикли там проводити своє дозвілля. Більше того, ці роботи будуть продовжені в 2017 році», - підкреслила начальник відділу капітального будівництва Новокаховської міської ради Світлана Гончаренко, повідомляє «Український південь».

До 28 лютого громада Нової Каховки планує ввести в експлуатацію і Палац культури, на відновлення якого були спрямовані кошти і з Державного фонду регіонального розвитку.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов