Херсонська поліція просить виділити із міського бюджету 1 мільйон

Херсонська поліція просить виділити із міського бюджету 500 тисяч гривень на паливо. Також патрульна поліція 500 тисяч на технічне забезпечення (комп'ютери, велосипеди, шафи).

Більшість членів постійної депутатськох комісії з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин не хоче голосувати за «розмите питання в якому є багато того, що не визначено, що саме намагатимуться поліцейські придбати».

Комісія відмовила, мотивуючи нечіткістю пунктів закупки. Не зрозуміло скільки і шо саме з переліку поліція буде купляти. Проте, члени комісії згодні розглянути це питання коли поліція зможе чітко сформулювати свої потреби.

Також, члени комісії не захотіли розглядати це питання через включену в список фінансування ГО «Твердиня Херсона».

Присутніх обурив факт внесення фінансування саме цієї організації. «Ми що вже ОПГ будемо фінансувати? Я проти внесеного пункта по цій організації», - обурені члени комісії.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов