Прикордонники нагадують про режимні заходи на Херсонщині

В Херсонській області Генічеський, Голопристанський, Каланчацький, Скадовський, Чаплинський та Новотроїцький райони визначені, як контрольовані прикордонні райони в межах яких діє прикордонний режим.

Цей режим регламентує правила в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб, провадження робіт, облік та тримання маломірних суден та інші питання, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України от 27.07.1998 №1147 «Про прикордонний режим».

Крім того, з 2 вересня 2014 року до завершення особливого періоду, або окремого розпорядження, в зазначених районах діють додаткові режимні обмеження.

У відповідності до них громадянам забороняється:

  • проведення авіаційних робіт, 
  • полювання в межах контрольованого прикордонного району, туристичні подорожі без інформування прикордонного підрозділу у зоні відповідальності якого проводяться така діяльність, 
  • проведення інших заходів пов’язаних з випуском та плаванням плавзасобів.

До того ж в період з 22:00 по 5:00 громадянам забороняється перебування на узбережжі, окрім місць масового відпочинку.

Прикордонники нагадують, що Постановою Кабміну від 9 листопада 2016 року №790 внесено зміни до Правил дорожнього руху у відповідності до якої, в межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району на вимогу прикордонників водії зобов’язані зупинятись та надати для перевірки реєстраційний документ на транспортний засіб, дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

За порушення правил прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність за ст. 202 КУпАП.

Про це повідомляє помічник начальника прикордонного загону, начальник прес-служби Іван Шевцов.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов