Херсонська міська рада гальмує публікацію петиції на гостру для міста тему (фото)

2 лютого 2017 року я створила петицію про зниження ставки Єдиного податку (ЄП) для другої групи платників з 640 грн до 320 грн, як це запроваджено у багатьох містах.

Однак, станом на сьогоднішній день петиція і досі знаходиться на... модерації, хоча строк модерації складає два робочі дні!

Друга група платників ЄП - це підприємці, які здебільшого надають побутові послуги. Для них із підвищенням мінімальної заробітної платні ЄП збільшився з 320 грн до 640 грн на місяць (20% від “мінімалки”). Наразі підприємцям дуже важко “підняти” таку суму. Вони змушені або зменшити свої доходи, або підняти вартість своїх послуг.

У компетенції міської ради зменшити рівень ЄП для “єдинників” другої групи, як це зробили, приміром, у Сумах: тамтешня міська рада ухвалила відповідне рішення, згідно з яким ставка ЄП для підприємців ІІ групи складає 10% від мінімальної зарплатні.

Громадські діячі неодноразово звертались до херсонського міського голови із проханням розглянути дане питання, проте реакції не отримали жодної.

Я зареєструвала петицію на сайті електронних петицій, проте вона і досі на модерації. Модератором є посадова особа Херсонської міської ради. Хто саме, я сказати не можу - наразі такої інформацї не маю.

Мою скаргу до адміністратора сайту перенаправили до місцевого модератора у місті Херсон. Наразі петиція і досі на модерації. Що це - проста недбалість, завантаженість працівника міської ради або спланована акція - мені невідомо.

Підприємці ІІ групи ЄП в Херсоні мають не настільки високі заробітки, щоб дозволити собі “відірвати” іще 320 грн на місяць від свого бюджету і бюджету родини. Отже, змушені будуть або піднімати ціни, або припиняти діяльність, тому просять про підтримку міськради - тим паче, досвід інших міст є.

Чому на це не реагує міськрада, залишається питанням.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов