Херсонські військові залучають дітей до патріотичного виховання (фото)

Центр допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА постійно проводить військово-патріотичне виховання підлітків.

Про це центр повідомляє в Facebook:

«Центр допомоги учасникам АТО при ОДА постійно працює з дітьми та студентами в рамках військово - патріотичного виховання.

Координатор Центру з військово - патріотичного виховання, учасник бойових дій Ігор Кравець постійно проводить екскурсії у Херсонському краєзнавчому музеї на виставці "АТО-хроніка війни". 3 лютого екскурсія проводилася для 10 и 11 класів ЗОШ №44.

Діти з великою увагою слухали розповіді про війну, про діяльність волонтерів. Ніхто після зустрічі не залишився байдужим!

Такі зустрічі в школах, технікумах, університетах проводять всі координатори - волонтери, проводять також уроки мужності, працюють по плетінню маскувальних сіток, кікімор, проводять спільні заходи по збору допомоги для бійців.

Щира подяка координаторам Центру Наталі Бреус, Оксані Киці, Наталі Чорненькій, Наталі Бімбірайте, Андрію Калиті, Галині Уманець, Ігорю Кравцю, Ігорю Шведу за активність і небайдужість.

Молодь - наше майбутнє, майбутнє України, і сьогодні від нас залежить, яким воно буде», - повідомляють в центрі допомоги учасникам АТО.

16602779_1910774315825173_1520818749535046857_n

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов