У Херсонському обласному онкодиспансері "зацвів" Дивосад

«Ще під час проектування онкологічного диспансеру ми спланували приміщення, які можна було би заповнити зеленню і квітами. Проте на початку роботи у новому комплексі в першу чергу стало питання організації лікувально-діагностичного процесу. Я дуже вдячна Юлії Герасимчук, яка нещодавно прийшла до нас с ідеєю зобразити чудернадські рослини на стінах - Дивосад. Результат спільної праці багатьох небайдужих людей ми бачимо сьогодні», - розповіла головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Дивосад розмістився на площі 90 квадратних метрів у переході, що пов’язує корпуси диспансеру. Територія наповнена зеленим листям та різноквітом, спокоєм та рівновагою.

З початку створення фантазійного Дивосаду до процесу долучилися  херсонські митці. Художниця Юлія Герасимчук зі своєю колегою, художником театру ляльок Ольгою Войткевич-Шевченко та завідуючою господарством диспансеру Ольгою Нідовесовою декілька тижнів працювали над розписом на стінах майбутнього Дивосаду.

На урочистому відкритті «Дивосаду» було багато гостей. Майже всі прийшли із подарунками - живими квітами. Кожна квітка знайшла своє місце у зимовому саду.

Dyvosad - 8
Dyvosad - 4
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов