Херсонські школярі перемогли у військово-спортивному турнірі в Фастові

27-30 січня у Фастові відбувся Відкритий всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність», присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Івана Ступака.

Метою заходу було формування у молоді патріотичної свідомості і національної гідності, популяризації серед молоді військової служби і готовності захищати Україну, підвищення престижу служби у лавах Збройних сил України, залучення молоді до здорового способу життя і занять прикладними видами спорту, повідомляється на сайті Херсонької ОДА.

Участь у турнірі взяли учні загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11 Херсонської міськради - вихованці гуртка військово-патріотичного напряму «Джура» КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» облради.

Сергій Уханов, Дмитро Вальчук, Ярослав Власенко, Владислав Філенко, Олександр Мунтян в напруженій боротьбі показали високій рівень своєї майстерності та посіли відповідні місця.

Перший заступник голови Херсонської ОДА Валентина Січова привітала маленьких переможців та вручила сертифікати і грамоти учасникам турніру.

Крім того, учнів з перемогою привітав голова ГО «Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на Сході України» Андрій Марчук, який вручив учасникам команди грамоти ГО «Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на Сході України».

Захід проводився з метою розвитку національно-патріотичного руху, вдосконалення методів військово-патріотичного виховання, підняття престижу військової служби і підготовки молоді до захисту України, а також вшанування пам’яті і формування ціннісних орієнтирів та громадянської свідомості на прикладі мужності і героїзму загиблого в АТО фастівчанина - командира 2-ої роти 25-го батальйону територіальної оборони Івана Ступака та усіх, хто віддав своє життя на захист України.

Виховання кращих якостей захисника, підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку, морального та фізичного загартування майбутніх захисників країни – те, задля чого багато років працюють клуби військово-патріотичного виховання молоді.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов