Клієнти ПриватБанку стали чарівниками для відділення онкогематології Херсонської дитячої лікарні

Клієнти і співробітники ПриватБанку стали добрими чарівниками для дітей з відділення онкогематології Херсонської дитячої лікарні.

1 грудня в Україні стартувала нова благодійна акція «Країна чарівників», у рамках якої ПриватБанк і фонд «Допомагати просто» виділили 5 млн грн на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.

Відповідно до цієї програми гематологічне відділення Херсонської дитячої лікарні отримує найнеобхідніші медичні препарати на загальну суму 500 тис. грн.

ПриватБанк та фонд «Допомагати просто» закупили діагностичне обладнання для Херсонської дитячої лікарні, а в рамках акції «Країна чарівників» гематологічне відділення цієї лікарні отримує найнеобхідніші медичні препарати на загальну суму 500 тис. грн.

Спеціально для дітлахів, які зараз перебувають тут на лікуванні, компанія Mastercard та Фонд "Допомагати просто" влаштували веселе свято з чарівними подарунками. У гості до діток прийшли Дід Мороз, Снігуронька, казкові персонажі - і в кожного учасника свята під час дотепних розваг на обличчі з’являлася посмішка, а очі починали світитися промінцями радості та надії.

"Від імені пацієнтів та співробітників Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні висловлюю сердечну подяку ПриватБанку та фонду “Допомагати просто”, - говорить головний лікар КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР Інна Холодняк. - Улітку ПриватБанк та фонд «Допомагати просто» закупили для нас діагностичне обладнання, зараз ми отримуємо такі необхідні медичні препарати. Ми щиро дякуємо нашим добродійникам за виявлене милосердя і чуйне ставлення до дітей!"

КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР – це єдиний в області багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який надає спеціалізовану невідкладну і планову медичну допомогу дітям області з перших годин життя.

Щороку у стаціонарі лікарні отримують допомогу близько 17 тис. дітей, у поліклініці отримують консультативну допомогу близько 90 тис. дітей - при цьому більше половини з них є жителями сільської місцевості.

За час дії акції «Країна чарівників» в ній зареєструвалося понад 59 000 українців.

На допомогу діткам, хворим на рак, ПриватБанк та фонд «Допомагати просто» вже перерахували понад 3 500 000 грн.

Ми дуже вдячні всім чарівникам, що приєдналися до акції, адже завдяки вам казка стає реальністю!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов