У Херсоні відкрито другий гуртожиткок для внутрішньо переміщених осіб (фото)

29 грудня у Херсоні відбулося відкриття другого відремонтованого об'єкту для внутрішньо переміщених осіб (четвертий поверх гуртожитку на вул. Комкова, 76-в).

Ремонтні роботи проводилися за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках реалізації проекту «Активізація територіальної громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб».

Загальна площа відремонтованих приміщень складає майже 1 тис. м², кількість житлових кімнат – 38, повідомляється на сайті Херсонської міськради.

До даного гуртожитку у січні 2017 року планується заселити – 90 осіб з числа ВПО. Усі кімнати облаштовано необхідними меблями, а під час заселення кожен отримає гігієнічний набір.

6_4.JPG
7_5.JPG

«Це вже другий гуртожиток, який ми готуємо для цієї категорії людей. Вкладено величезні кошти Європейської Співдружності та кошти міського бюджету. Уже завершено капітальний ремонт приміщень, а також передбачається ремонт покрівлі. Я думаю, що ті люди, які прийдуть і будуть тут жити (це у першу чергу багатодітні родини та люди з інвалідністю), будуть задоволені приміщеннями, які сьогодні їм надають для тимчасового проживання», — зауважив міський голова Володимир Миколаєнко.

3_13.JPG

Під час проведення ремонтних робіт виявлено, що комунікації даного гуртожитку фактично не працюють у зв’язку з їх зношеністю. За дорученням Миколаєнка розглянуто питання щодо фінансування ремонтних робіт водопровідних та каналізаційних мереж з 1-го по 5-й поверх виділено понад 400 тис. грн. з міського бюджету.

На даний час у гуртожитку проводяться ремонтні роботи щодо заміни старих комунікацій на нові. Це надасть змогу істотно поліпшити умови проживання не тільки на 4 поверсі гуртожитку, а і загалом на всіх 5 поверхах.

Проект «Активізація територіальної громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб» реалізовується за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Загальна площа приміщень, які підлягають ремонту в рамках проекту складає 2989,8 м². Загальна кількість кімнат для ремонту – 109, загальна площа жилих приміщень – 1812,2 м². 

Після завершення ремонтних робіт та облаштування кімнат меблями буде готово для заселення 109 кімнат для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та АР Крим.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов