65-річчю Нової Каховки присвятять кінострічку

Новокаховська міська рада виділила 250 тисяч гривень на зйомки документального фільму про своє місто, до його 65-річчя, яке тут відзначатимуть наприкінці вересня 2017 року. Частину коштів виділили раніше, а решту - 199 тисяч передбачили у щойно затвердженому бюджеті-2017. Знімати фільм буде київська студія "Лад".

Тут залишається тільки сподіватися на те, що результат буде принаймні цікавим. Адже попередній досвід Нової Каховки у замовленні документальних стрічок про своє місто був, м'яко кажучи, невдалим.

Мова про стрічку київського режисера Анатолія Слісаренка "Признание в любви", зняту в 1991 році спеціально до 40-річного ювілею Нової Каховки, пише Вгору.

Ідея створення того фільма була самого Слісаренка. Він сам запропонував нам зняти цю стрічку і запросив у громади за це 200 тисяч рублів (ще радянських). Кошти були дуже великі, враховуючи, що весь бюджет міста тоді становив 9 мільйонів руб, — розповів тодішній міський голова Нової Каховки Вадим Мерзлов. — Ми зі Слісаренком домовилися про те, що заплатимо йому половину суми, ці кошти знайшли в бюджеті. А за те, що інші 100 тисяч руб. докладає сам режисер домовилися, що місто не втручатиметься в знімальний процес. Нині ситуація інша. Місто буде контролювати всі етапи роботи над фільмом, які вже, до речі, розпочалися. Студія вже розшукала чимало цікавих архівних відеоматеріалів, якими поділилася з нами. Частина з них увійде до фільму, проте сам він буде в основному присвячений сьогоденню Нової Каховки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов