У Херсоні дадуть роботу особам, постраждалим від конфлікту

Сьогодні, 21 грудня, у Херсоні пройшов форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». На заході відбулася презентація нового проекту USAID, який сприятиме створенню нових робочих місць для осіб, постраждалих від конфлікту, а також розвитку малого бізнесу.

В рамках проекту в області буде створено Центр підтримки бізнесу на базі неурядової організації Херсонський обласний центр «Успішна жінка». Центр проводитиме навчання для бажаючих започаткувати власну справу, надаватиме гранти для реалізації найкращих бізнес-планів, здійснюватиме подальший супровід новостворених підприємств та існуючих підприємств. 

За підтримки Проекту ці підприємства працевлаштовуватимуть ВПО та інші пріоритетні категорії громадян, такі як демобілізовані військовослужбовці, жінки, люди з інвалідністю та ін. 

«Наш проект має на меті допомогти людям, які в результаті буремних подій на сході опинилися у непростій ситуації, – сказала директор Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» Наталя Карбовська. – Ми хочемо допомогти їм повірити в свої сили, стати більш економічно спроможними і змінити на краще життя – своє, родин, громад».

Uyt5dJjR1VU.jpg
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов