Борг із зарплатні працівникам херсонських підприємств склав понад 6 млн гривень

За січень-листопад 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій міста зменшилась на 4 млн.287,8 тис. грн., та на 01 грудня поточного року становила 6 млн.871 тис. грн.

Заборгованість мали 19 підприємств усіх форм власності та господарювання, повідомляє прес-служба Херсонської міськради. З них (у відсотках від загальної суми заборгованості):

  • 64 % – 8 економічно активних підприємств (4 млн.389,5 тис. грн.);
  • 22% – 7 підприємств-банкрутів ( 1 млн. 515,1 тис. грн.);
  • 14% – 4 економічно неактивних підприємства (966,4 тис. грн.).

Протягом листопада 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати повністю погасило МКП «Херсонтеплоенерго» у сумі 307,8 тис. грн. та завершена ліквідаційна процедура на ТОВ «Агрофірма Хетеко» (108,2 тис. грн.)

У межах повноважень, визначених чинним законодавством, виконавчі органи Херсонської міської та районні у місті ради проводять скоординовану роботу та контролюють питання своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах і організаціях, розташованих на території міста.

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Протягом січня-вересня 2016 року проведено 36 засідань цих комісій, заслухано 338 керівників підприємств-боржників.

На комісіях заслуховуються звіти керівників підприємств-боржників, здійснюється аналіз причин наявності заборгованості та визначаються шляхи погашення існуючої та запобігання нової заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов