У Голій Пристані будуть щільніше перевіряти ділків алкоголем

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 01 листопада 2016 року № 221-д «Щодо посилення в області боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольної продукції», з метою запобігання випадкам несанкціонованої торгівлі алкогольною продукцією на території м. Голої Пристані, у місті Гола Пристань створено робочу групу для здійснення перевірок об’єктів торгівлі, які реалізують лікеро-горілчану продукцію у місті.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Голої Пристані на сайті міськради «Про міську робочу групу для здійснення перевірок об’єктів торгівлі, які реалізують лікеро-горілчану продукцію в м. Голій Пристані» від 1 грудня, повідомляє джерело.

Робоча група повинна проводити обстеження закладів торгівлі з метою виявлення та припинення несанкціонованої торгівлі лікеро-горілчаною продукцією сумнівної якості та вживати заходів з метою унеможливлення подальшої реалізації неякісних або небезпечних алкогольних напоїв через мережу роздрібної торгівлі та заклади громадського харчування.

Про міську робочу групу для здійснення перевірок об’єктів торгівлі, які реалізують лікеро-горілчану продукцію в м. Голій Пристані

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов