До Херсона завітає волонтерський БУР

12 грудня о 14:30 у прес-клубі «Новий день» проведе конференцію команда волонтерського табору «Будуємо Україну разом» (БУР) з метою налагодження співпраці з місцевою громадою.

Херсон пройшов попередній відбір серед інших міст, які зареєструвалися у проекті «Будуємо Україну разом». Тепер команда організаторів здійснить візит для остаточного рішення, а також налагодження співпраці з місцевою громадою.

«Будуємо Україну разом» (БУР) — проект БО «Львівська освітня фундація», всеукраїнський волонтерський табір, який має на меті допомогти українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань, а також сприяти об’єднанню місцевих громад, створити мережу активних волонтерів, які у подальшому вже власними силами розбудовуватимуть Україну.

Унікальність табору полягає в тому, що ми привозимо волонтерів з різних куточків України, які працюють спільно з місцевими добровольцями до обіду, а ввечері мають спільну культурну програму, спрямовану на саморозвиток та об'єднання української молоді навколо принципів взаємодопомоги та відповідальності .

Проект «Будуємо Україну разом» зародився ще влітку 2014 року, коли команда БО «Львівська освітня фундація» побачила наслідки військових дій на Сході України. З тих пір було відремонтовано або створено понад 100 об'єктів. Це були як будинки, пошкоджені внаслідок військових дій, родин героїв АТО, багатодітних та малозабезпечених сімей, так і споруджені громадські простори, молодіжні центри та зображені вірші українських поетів на стінах колись російськомовних міст.

По завершенні табору ми прагнемо досягти таких результатів:

  • задоволені сім'ї, яким ми допомагали;
  • натхненні волонтери, готові подовжувати БУР у своїх містах;
  • згуртована громада, яка готова діяти на благо свого міста.

КОНТАКТИ: 0666882517 — Ірина

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов