У Херсоні презентували “Український щорічник-2017” (фото)

5 грудня до Міжнародного дня волонтера у Херсоні відбувся Конгрес волонтерських організацій міста. До участі було запрошено Херсонське представництво Фонду Миколи Томенка “Рідна країна”.

Очільник Херсонського представництва Михайло Линецький детально ознайомив присутніх з напрямами діяльності Фонду, повідомляє Рідна Херсонщина.

“Діяльність херсонського представництва «Рідної країни» охоплює три основні напрямки: шефство над херсонськими військовослужбовцями, культурно-просвітницька робота та інші суспільно важливі справи, зокрема допомога родинам прикордонників та переселенцям, заходи з благоустрою міста.

Херсонське представництво Фонду «Рідна країна» активно популяризує на Херсонщині культурно-просвітницькі проекти Фонду Миколи Томенка.

Ми спрямовуємо свою діяльність на популяризацію Херсонщини та України в цілому, на розвиток культури, спорту, здорового способу життя, у тому числі на реалізацію програм національного розвитку, на охорону і збереження спадщини, історичного середовища, пам’яток історії та культури. Наша робота направлена на сприяння духовному пробудженню та моральному відродженню людей.

Також в цьому році Фонд разом з КП “Оберіг” допомагав зібрати в школу 7 дітей учасників АТО”, – сказав очільник Херсонського представництва Михайло Линецький.

Під час роботи Конгресу у Херсоні в чергове було презентовано “Український щорічник” – щоденник, що цьогоріч виданий вже всьоме.

“Український щорічник–2017” – це корисний, пізнавальний, світоглядний щоденник ділового українця. “Український щорічник–2017” традиційно містить 365 афоризмів та ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні та релігійні пам’ятки України, щоденний народний календар з прикметами і перлинами народної мудрості, відомості про свята українські й міжнародні, світські та релігійні.

А видатні українці власними життєвими прикладами мотивуватимуть і спонукатимуть нас до щоденної активної роботи.

Незмінною у щорічнику залишається рубрика “Що я зробив для України”, де кожен власник цього видання зможе записати свої ідеї та плани на майбутнє.

Цьогорічний щоденник доповнено сторінками для щомісячного планування та переліком ювілярів”, – наголосив Михайло Линецький.

До речі, всі бібліотеки міста отримали в подарунок примірник “Українського щорічника”.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов