Майбутні бізнесмени Херсона вчилися працювати в команді

1 грудня у малому залі Херсонської міської ради на "Школі розвитку молоді" учасники проекту ознайомились з темою «Командоутворення». Молоді люди вчилися формувати цілі на рік, на 5 та навіть 10 років, дізнались про планування, та створили свої команди бізнесу.

Нагадуємо, що школа буде проходити протягом трьох місяців (20 жовтня - 22 грудня). Учасники матимуть можливість навчитися презентувати себе та сформувати свій індивідуальний стиль спілкування і поведінки, що впливає на ефективність лідерства. 

Також особлива увага буде надана здоровому способу життя, адже саме це є запорукою активності та здорового мислення.

Проект проводиться за ініціативи молодіжної організації «Спектр.ЮА» при підтримці Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, партнер ГО «Спілка жінок Херсонщини». 

Додаткова інформація та реєстрація за тел.: (099) 61-75-333

VOZM_wvZ-Y8.jpg
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов