Сучасні профільні системи REHAU SYNEGO допоможуть економити на енергоносіях

В Україні вимоги до всіх огороджувальних конструкцій, зокрема і вікон, визначені законодавством і закладені в Державні будівельні норми.

Але слід зауважити, що ці нормативні документи визначають лише мінімальні вимоги до теплоізоляції. А саме, йдеться про вікна з коефіцієнтом опору теплопередачі 0,75 м²K/Вт.

Цей показник забезпечують вікна з 5-камерних профільних систем монтажною глибиною 70 мм в комбінації з 2-камерним склопакетом з принаймні одним енергозберігаючим напиленням і інертним газом.

Серед традиційної продуктової лінійки REHAU цим вимогам відповідають профільні системи REHAU Euro-Design 70, REHAU Brillant-Design, які добре зарекомендували себе на будівельному ринку України протягом останніх років.

Та враховуючи постійне зростання цін на енергоносії і перегляд діючих нормативів кожні 5 років, ми радимо вже сьогодні обирати системи, що випереджають актуальні будівельні нормативи.

Такі вікна не лише дозволять інтенсивніше економити, а й відповідатимуть майбутнім змінам у нормативах ДБН.

Саме тому компанія REHAU розширила серію енергоефективних віконних систем сучасною профільною системою REHAU SYNEGO, яка має монтажну глибину 80 мм і 6-камерну будову профілю і дозволяє досягти надзвичайних показників коефіцієнту опору теплопередачі Rf ≤ 1,0 Вт/м²K, а за ціновою політикою є доступнішою для споживачів.

Детальну інформацію по заміні вікон Ви можете отримати на безкоштовній Інфолінії REHAU: 0800-30-8888 або на сайті rehau.ua

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов