10:26, 19 квітня 2012 р.

Впевнена перемога «Енергії»

Напевне усі, хто у вівторок 17 квітня завітав до новокаховського стадіону «Енрергія» о 16.30, не пошкодували про свій вибір провести вільний час, підтримуючи рідну команду. «Жовто-чорні» приймали команду «Єдність» із с. Плиски Чернігівської області. Гості відверто провалили першу частину сезону і за його підсумками замикали турнірну таблицю у групі «А». Та з приходом нового головного тренера Віталія Левченка, плищани навесні набрали два очки у матчах із «Прикарпаттям» та «УкрАгроКомом», що дає право говорити про якісніший футбол і хороший потенціал «Єдності» у майбутньому.

Однак новокаховчани не збиралися втрачати очок у домашній грі. Господарі заволоділи ініціативою в матчі з перших хвилин і позначили своє прагнення до перемоги активними діями в атаці. Уже на 5-й хвилині розіграш кутового біля воріт гостей міг призвести до голу, але Денис Риженко невдало пробив з розвороту. Тотальна перевага у володінні м’ячем швидко втілилася у забитий м’яч. Юрій Комягін пройшов десяток метрів центром поля, вибрав вигідний момент для удару і метрів з 20-ти смачно вистрілив у верхній кут – 1:0! Гол-красень ще більше підняв настрій господарів, додав упевненості у їх діях. А от у Олександра Гаврильченка із «Єдності» тверезості у прийнятті рішень забракло. Після фолу на Арсенові Манасяну футболісти обмовилися між собою кількома словами, але Гаврильченко для переконливості вирішив вдарити суперника головою. В епізоді холоднокровно розібралася головний арбітр матчу Ірина Петрова, яка без вагань вилучила грубіяна. «Єдності» стало важче не тільки морально, але й фізично, чим одразу ж скористалася «Енергія». Навісну подачу до штрафного майданчика вміло головою замкнув Роман Ленський – 2:0! Але й цього новокаховчанам було замало. Агресивні дії в атаці і помилки в діях суперника дозволили втретє розписатися у воротах гостей. На 34-й хвилині Юрій Комягін красиво закинув круглого у штрафний майданчик на Риженка і Денис влучно пробив із вигідної позиції – 3:0! Під кінець тайму Білоусов міг іще збільшити перевагу, однак замешкався з ударом з близької відстані.

Після перерви гості стали помітно агресивнішими, спробували нав’язати новокаховчанам більше боротьби, активніше зіграти в нападі. В перші хвилини другого тайму їм це іноді вдавалося. Та надійні дії в обороні не дозволили плищанам створити реальну загрозу воротам суперника. Новокаховчани вийшли на другий тайм не такими завзятими, хоча продовжували атакувати більше, ніж гості. Головні тренери команд зробили всі дозволені регламентом заміни, щоб освіжити, підсилити гру. Та в другому таймі командам так і не вдалося розписатися у воротах один одного бодай раз. Гості мали непогані нагоди зі стандарту поблизу карної зони, але пробили в стінку, а в епізоді на останніх хвилинах, коли удару головою завдавали зблизька – надійно зіграв Холоша. В «Енергії» хорошим штрафним відзначився Цой, але кіпер гостей взяв це постріл так само, як і нечисленні спроби партнерів Сергія вразити ворота гостей у другому таймі.

«Енергія» здобуває переконливу домашню перемогу і скорочує відставання від черкаського «Славутича», який вдома мінімально поступився «УкрАгроКому», до двох очок. Наступні дві гри наша команда проведе на виїзді. Спочатку на новокаховчан очікує зустріч із «Прикарпаттям», після чого команда вирушить у гості до «Славутича».