В Херсоні відбудеться Open Data Forum

В Херсоні 8-9 вересня відбудеться Open Data Forum, участь безкоштовна, зареєструватися на Форум можна тут.

Перший спікер Віктор Нестуля, старший аналітик Transparency International Ukraine, координатор напрямку реформування державних закупівель, співкоординатор Системи публічних електронних закупівель ProZorro від ТІ Україна розповідатиме про переведення всіх публічних закупівель в електронний формат через систему PROZORRO, що створює абсолютно нові можливості аналізу, моніторингу та контролю. 

Виктор Гурский, операційний директор 1991 Open Data Incubator розповідатиме про те, як перетворити відкриті державні дані на реальні інноваційні проекти - стартапи, як конвертувати ці дані у ВВП.

1991 - перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Вячеслав Головченко, голова піклувальної ради Миколаївського Колледжу преси та телебачення, розповість, як треба привертати увагу громадськості до проблем міста. 

Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання», Херсонська громадська організація «Центр досліджень суспільства» за підтримки Херсонської міської ради.  

Більше інформації можно дізнатися тут.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов