У Міносвіти прийняли несподіване рішення щодо дітей, чиї батьки загинули в АТО

Діти, чиї батьки загинули в АТО, отримають вищу освіту за кошти державного бюджету. Таке рішення прийнято Міністерством освіти та науки України, повідомляє 24tv.ua.

"Вступникам, у яких батьки (один із батьків) загинули (загинув) під час участі в АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померли (помер) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції та які не вступили на навчання до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення, Міністерство освіти і науки гарантовано виділить бюджетні місця", – зазначають в департаменті вищої освіти МОН.

Для того, щоб отримати бюджетне місце, абітурієнту слід надіслати свої дані на електронну адресу: osvita_ato@mon.gov.ua.

У листі необхідно вказати:

  • прізвище, 
  • ім’я по батькові, 
  • рік народження, 
  • контактний мобільний телефон,
  • спеціальність,
  • вищий навчальний заклад, куди відбувався вступ.

В кінцевому результаті МОН прийме рішення про виділення місць державного замовлення для вказаної категорії вступників.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов