Гуманітарна допомога майбутнім мамам у Херсоні та області від Угорської Екуменічної Служби Допомоги (фото)

У приміщені Міського центру по роботі з вимушено переміщеними особами з 21 по 22 липня було видано «Пакунки для проділь» вагітним жінкам, які щонайменше, як за три місяці будуть народжувати.

Таку допомогу отримали майбутні матусі, що знайшли притулок у Херсоні, Новій Каховці, Скадовську, Каланчаку, Нижніх Сірогозах, у Білозерському, Олешківському, Голопристанському, Іванівському, Новотроїцькому районах.

Пакунок для породіллі складається з «Комплекту для пологів №2, стерильного», «Комплекту акушерського №10, стерильного», «Набору для майбутньої мами», «Набору для новонародженого».

Видачу гуманітарної допомоги організовано ГО «Ліга ділових та професійних жінок» за заздалегідь складеними списками, отриманими від Херсонського обласного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Херсонського міського Центру соціальних служб для сім'ї і молоді, ГО "Крим SOS", Відкритої координаційної Ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Гуманітарна допомога надійшла від Угорської екуменічної служби допомоги (м. Будапешт) з-за фінансової підтримки міжнародного союзу «АКТ-Альянс» (Женева).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
56 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов