Херсон: "чорний піар" на останньому тижні до виборів

Спостерігачі ОПОРИ в останній тиждень перед проміжними виборами до Верховної Ради, які відбудуться 17 липня у виборчому окрузі №183, фіксують випадки "чорного піару" та антиагітації.

Так, днями у місті розповсюджувались листівки без вихідних даних під назвою «Политическая чехарда», в якій вміщені негативні висловлювання щодо Юрія Одарченка, кандидата від Партії «Батьківщина». А також, проти кандидатки від Партії «Опозиційний блок» Анни Середи.

Також, в населених пунктах Антонівка та Чорнобаївка, що входять до виборчого округу №183 розповсюджувалась газета «Родная газета», у вихідних даних зазначено: "Родная газета газета для любимого города. Распространяется безплатно. Изготовляется на собственном оборудовании. Газета в процессе регистрации. Тираж 500 экземпляров. Ответственный за выпуск С.Т. Хмара".

На шпальтах газети вміщені негативні матеріали, які мають ознаки чорного піару, що кандидатів на проміжних виборах Юрія Одарченка (Партія «Батьківщина»), Ілля Кива (самовисування), Анни Середи (Партія «Опозиційний блок») та Ігоря Дудара (Партія «ВО «Самопоміч»).

13-07-3-родная газета-чорн-пиар

Додатково: проміжні вибори до Верховної Ради відбудуться у 183-му виборчому окрузі 17 липня. Це пов’язано з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Андрія Гордєєва (обраний від Блоку Петра Порошенка «Солідарність»), який був призначений головою Херсонської обласної державної адміністрації 28 квітня цього року. Процес реєстрації завершився 21 червня (ч.10 ст.107 Закону України «Про вибори народних депутатів України»). Передвиборна агітація розпочинається на наступний день після прийняття ЦВК рішення щодо реєстрації кандидата.

Виборчий округ №183 має такі межі: центр - місто Херсон, Корабельний район.

Межі: Корабельний район, частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650654 - 650661, 650671), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650769 - 650772) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської, Суворовської та Корабельної районних у місті Херсоні рад, Білозерський район.

13-07-2-родная газета-чорн-пиар
13-07-1-листовки-черный-пиар
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов