До Херсонщини для переселенців прибула гуманітарна допомога від Угорської Екуменічної Служби (фото)

З 15 червня розпочалася видача гуманітарних наборів 600 вимушено переселеним особам, які знайшли притулок на Херсонщині.

Допомогу отримують родини, насамперед ті, що мешкають в селах та районних центрах області. Близько 480 родин з Великоолександрівського, Каланчацького, Великолепетиського, Горностаївського, Верхньорогачинського, Каховського, Голопристанського, Цюрупинського, Білозерського районів буде охоплено гуманітарною програмою, а також 120 родин, які розселилися у Херсоні.

У межах Угоди про співпрацю між громадською організацією «Ліга ділових та професійних жінок» та Херсонським міським і Херсонським обласним центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вироблено загальний облік у розрізі районів області та Херсона для забезпечення ефективної передачі допомоги постраждалим.

Допомогу отримують багатодітні родини, жінки з дітьми, родини де є вагітні жінки, або жінки, які годують новонароджених, родини з інвалідами 1, 2, 3 групи, родини де є люди похилого віку.

Але пріоритет надається родинам, які ще жодного разу не отримували допомогу від Угорської Екуменічної Служби Допомоги.

Протягом останнього року системна гуманітарна допомога Служби стала значною підтримкою для родин-переселенців. Від них в адресу Угорських партнерів надходять щирі слова вдячності та побажань.

Нагадаємо, що програми гуманітарної допомоги здійснюються за фінансової підтримки міжнародного союзу «АСТ-Альянс» (Женева) у виконанні Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) і місцевого партнера ГО «Ліга ділових та професійних жінок» (Херсон).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов