З бюджету планують закупити "сувенірну продукції" на 45 тис грн для "Балтійсько-Чорноморського економічного форуму"

Нагадаємо, що на позачерговій сесії, яка відбудеться 11 травня, херсонські депутати будуть розглядати питання “Доповнення до комплексної програми розвитку туризму міста Херсона на 2016 – 2018 роки»

Зміни торкнуться маркетингової та рекламно-інформаційної діяльності.

Так, передбачається виготовити сувенірну продукції до «ІІІ Балтійсько-Чорноморського економічного форуму»  на орієнтовну суму 45 тис грн, який повинен відбутись 17 червня 2016 року.

Також, планується витратити приблизно 50 тис. грн  на оплату за проживання учасників, представників офіційних делегацій економічного форуму.

В старій редакції проекту рішення було зазначено тільки виготовлення сувенірної продукції на вказану вище суму.

В проекті рішення зазначено 184 тисячі орієнтовних туристів, які відвідають місто Херсон з 2016 про 2018 роки. Очікуваний економічний ефект – 74 млн. 700 тис. грн.

Якщо рішення приймуть, то департамент бюджету і фінансів міської ради  з головою Романом Підперигорою повинен передбачити додаткові кошти на фінансування Програми.

На Форумі особливу увагу приділять питанням розвитку транспортної та логістичної сфери, розвитку туризму та готельного бізнесу, а також питанням енергоефективності та енергоринку Херсона та області.


Минулого року “ІІ Балтійсько-Чорноморський економічний форум” відвідали орієнтовно двісті гостей з різних міст України та понад двадцяти країн світу. Форум об’єднав представників дипломатичних та бізнесових кіл з Туреччини, Литви, Латвії, Болгарії, Естонії, Польщі, Китаю, Білорусі, Хорватії, Фінляндії, Словаччини та інших держав. Зокрема, в роботі форуму взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красимір Мінчев, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе, Генеральний консул республіки Білорусь в Одесі Валентин Філіпчик, Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі Цао Юньлун, Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Даріуш Шевчик, віце-мер Клайпеди (Литовська Республіка) Артурас Шульцас, аташе з комерційних питань Посольства Литовської Республіки в Україні Римантас Шегжда та інші офіційні особи.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов