Сьогодні провела засідання тимчасова комісія з питань незаконної вирубки дерев у Херсоні

Сьогодні, 6 травня, пройшло засідання депутатської комісії з питань незаконної вирубки дерев у Херсоні. 

Найперше питання, яке порушили, полягало в корчуванні пеньків на території міста та незаконної вирубки дерев.

Голова комісії Олена Мазур повідомила, що з недотримання вимог було обрізано 500 дерев. Вони були визнані "аварійними" з невідомої підстави. 

Також не зрозумілим виявилось питання щодо балансу дерев. Невідомо, хто несе відповідальність за дерева, хто їх власник.

Згідно закону на кожне дерево повинно мати паспорт, якого, на жаль, немає. Та і сама процедура вирубки дерев досить бюрократична.

Тимчасова комісія в результаті своєї роботи визначила розробити положення, яке буде регламентувати обрізку дерев з врахуванням локальних особливостей. До майбутнього положення планується включити такі пункти:

  • Порядок видалення 
  • Надання дозволів на  обрізку дерев
  • Обов'язково фіксування фото-, відеозйомкою порушення вирубки дерев
  • Порядок знесення дерев під час стихійного лиха
  • комісія
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов