Міськрада ухвалила резолюцію щодо звільнення полонених, які незаконно утримуються на території РФ

Херсонська міська рада 7-го скликання ухвалила резолюцію щодо звільнення українців, які незаконно утримуються на території РФ.

Дане рішення опубліковано на сайті Херсонської міської ради №712 (7 сесія) від 21 квітня.

Резолюція щодо звільнення українців, які незаконно утримуються на території РФ

Минуло два роки з моменту анексії українського Криму та початку російської військової агресії на Донбасі. За цей час за даними МЗС України вже майже 30 українців були викрадені і незаконно утримуються Росією за сфабрикованими справами.

Режисер Олег Сенцов, активісти Олександр Кольченко, Хейсер Джемілєв, Микола Карпюк, Ахтем Чийгоз, Юрій Ільченко та інші патріоти України знаходяться в СІЗО, в’язницях та колоніях РФ. Але ставши заручниками Кремля, вони не зламались і продовжують боротьбу. Символом цієї боротьби стала українська льотчиця Надія Савченко.

Її, як це сталося раніше із Олегом Сенцовим, Олександром Кольченко, Г еннадієм Афанасьєвим, Олексієм Чирнієм, Юрієм Солошенко, Валентином Виговським, Хейсером Джемілєвим, Олександром Костенком та іншими громадянами України - засудили, нехтуючи усіма принципами правосуддя.

22 роки в’язниці за незаконним вироком по справі Савченко - чергова демонстрація кричущої неповаги Російської Федерації до прав людини та принципів справедливості.

Ми, депутати Херсонської міської ради VIIскликання, хочемо висловити слова підтримки українським патріотам, які перебувають у застінках на території РФ і продовжують незаконно утримуватись державою-агресором. Ця тема в світі не має замовчуватись!

Херсонська міська рада солідарна з міжнародною спільнотою і всім цивілізованим світом та вимагає від Російської Федерації негайного звільнення українців, які були нелегально затримані і викрадені з території України державою-агресором. Їх судили і судять лише тому, що вони чинили опір анексії Криму і збройній агресії РФ проти України.

Звертаємося до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою здійснення відповідних дій для звільнення українських полонених.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов