У Херсонській морській академії Президент поспілкувався з курсантами

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Херсонської області відвідав Херсонську державну морську академію, повідомляє офіційний сайт Президента України, пише "ПИК".

Глава держави ознайомився з навчально-лабораторним центром академії. Президентові було продемонстровані симулятори-тренажери з управління суден та протипожежний полігон академії. Центр Академії включає в себе також кілька лабораторій, зокрема «Навігаційно-інормаційні системи», «Використання РЛС при розходженні суден» та «Робота з великоваговими вантажами».

Після ознайомлення, Глава держави поспілкувався з курсантами та відзначив, що в Академії створені дуже гарні умови навчання та є сучасна методична та лабораторна база.

На прохання курсантів Президент висловив своє бачення розвитку торгівельного флоту України, для чого важливим є залучення ефективних менеджерів та інвесторів.

«Ми зараз залучаємо потужних іноземних інвесторів для управління морськими портами», - сказав Президент та нагадав, що під час офіційного візиту до Японії, він запросив японських інвесторів в один з портів на Чорноморському узбережжі. Цей проект має не лише покращити інфраструктуру порту, а й підвищити транзитні можливості України.

Також Президент підкреслив необхідність проведення реформ і боротьбу з корупцією в морський галузі.

«Впевнений, коли ви закінчите морську академію, ситуація в портах буде кардинально іншою. Не буде корупції на митниці, ми подолаємо корупцію в портах і це дасть можливість скористатися транзитним потенціалом, яким славиться наша країна», - сказав Петро Порошенко.

Президент також наголосив на тому, що у випускників академії є перспективи роботи за кордоном. 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
65 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов