У Херсонській області Президент взяв участь у передачі плавучого доку іноземним замовникам

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Херсонської області відвідав Херсонський державний завод «Паллада». Про це повідомляє офіційний сайт Президента, пише "ПИК". 

Під час зустрічі з трудовим колективом заводу Глава держави наголосив, що це підприємство займає лідируюче місце серед відомих світових компаній-будівельників плавучих доків.

Президент подякував колективу за роботу: «Ви демонструєте найкращі якості українських виробників. Так має працювати кожен українець - якісно та своєчасно»

У присутності Президента директор Херсонського державного заводу «Паллада» Валерій Маломан та генеральний директор південно-африканської компанії Southey Holdings PTY ltd Крістофер Спарг підписали Протокол технічної готовності композитного плавучого залізобетонного доку, виготовленого на замовлення цієї компанії.

По завершенню церемонії на доці був піднятий прапор ПАР. Плавучий композитний док проекту 1760 КР призначений для докування і будівництва суден і плавзасобів загальною вагою до 8500 тон.

«Наші партнери, не має жодного сумніву, достойно оцінять якість роботи херсонців. Також переконаний, що сьогоднішня подія стане черговим кроком на шляху активізації економічних контактів між Україною і Південно-Африканською Республікою. Мною дані завдання щодо розширення нашої співпраці з африканським континентом. І ви є піонерами, які прорвалися на цей важливий для нас ринок», - зазначив Глава держави, додавши що док, який передається - стане першим новим виробом такого класу, який імпортується до ПАР.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов