Як херсонські студенти вчились писати гранти

21 квітня Людмила Лук’янова – голова херсонського осередку УАСС,член ініціативної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, учасниця програми ERASMUS+ у м. Мінськ, Білорусь у Міськраді, провела лекцію зі студентського самоуправління. Вона доступно розкладала «тонну» корисної та важливої інформації для учасників проекту "Студенти в органах місцевого самоврядування", як то кажуть: «по поличкам».

Для кращого сприйняття і засвоєння знань, Людмила поділила лекцію на три блоки. Так, на першій «поличці» зручно вмостилися «основи студентського самоуправління». Зі студентами поділились наступною інформацією: з чого складається студентське самоуправління, як воно працює, як туди потрапити, а також горизонти, які відкриває участь у самоуправлінні.

 На другій «поличці» втиснувся блок під кодовою назвою «випадковості-невипадкові, або дороговказ у великому розмаїтті груп, організацій та програм». Присутні  з головою були занурені у справжній вир активної діяльності різноманітних об’єднань, починаючи з Херсона закінчуючи міжнародними організаціями.

 Наступна «поличка» стирала межі сприйняття та руйнувала стереотипи, бо розкривала небокраї можливостей участі у міжнародних організаціях, а також різноманітних освітніх програмах. Людмила розкрила  глибини сакральних знань, зокрема як зробити своє резюме насправді успішним, як легко впоратись з паперовим цунамі.

Цікаво, що Людмила під час свого виступу ілюструвала інформацію теоретичного характеру власним досвідом, що робило лекцію по-справжньому цікавою та корисною. Нагадаємо, що проект "Студенти в органах місцевого самоврядування" проводиться за ініціативою МО "Спектр.ЮА", керівник Кісельова Валентина.

Як херсонські студенти вчились писати гранди (фото) - фото 1 Як херсонські студенти вчились писати гранди (фото) - фото 1 Як херсонські студенти вчились писати гранди (фото) - фото 1
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов