Отримати закордонний паспорт може кожен херсонець

Упродовж січня-березня 2016 року  жителі Херсона та області отримали близько 14 тисяч закордонних паспортів. Згідно Закону кожен громадянин України має право на оформлення закордонного паспорта.  

Оформити закордонний документ можна від народження. Дітям до 16 років паспорт видається терміном на 4 роки. Для осіб, які досягли 16 років, як звичайний так і біометричний паспорт, має термін дії 10 років.

Суттєва відмінність – після впровадження безвізового режиму власники закордонних паспортів із електронним носієм - не потребуватимуть віз для відвідування країн ЄС, повідомляє УДМС України в Херсонській області.

Громадяни, які виготовили паспорт до 1 січня 2015 року – є чинним, у разі якщо не закінчився термін його дії.

До безконтактного електронного носія вносяться  відбитки вказівних пальців правої і лівої руки, електронний підпис та електронне зображення особи.  До речі, відбитки пальців для виготовлення біометричного паспорта вносяться за бажанням особи.

Вартість:

Біометричний паспорт є дорожчим за рахунок вартості його бланка. В звичайному режимі (20 робочих днів) вартість біометричного паспорта складає 561,47 грн, в терміновому порядку (7 робочих днів) – 818,62 грн.

Бажаючі оформити звичайний закордонний паспорт (без безконтактного електронного носія)  сплачуватимуть 495,47 грн за виготовлення документу в звичайному режимі та 752,62 грн - в терміновому

Для оформлення закордонного паспорта необхідно:

1) паспорт громадянина України (для осіб, що досягли шістнадцятирічного віку та постійно проживають в Україні);

2) Ідентифікаційний номер платника податків (для осіб, які оформлюють паспорт вперше);

3) свідоцтво про народження (у разі оформлення вперше паспорта для виїзду за кордон особі, що не досягла шістнадцятирічного віку);

4) відповідні документи, що підтверджують здійснення встановлених законодавством платежів, або оригінал і копію документа про звільнення від таких платежів;

5) у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку подаються дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра та одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Пришвидшити отримання паспорта можна на сайті Державної міграційної служби України та заповнити відповідні бланки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов