На Херсонщині відзначили Всесвітній день ромів (фото)

8 квітня 1971 року в Лондоні відбувся перший Всесвітній циганський конгрес, де ромів світу було визнано єдиною нетериторіальною нацією, затверджено національні символи. З того часу людство відзначає Всесвітній день ромів.

Не оминули це свято учні Цюрупинської спеціальної школи при Херсонській обласній раді, які з 8 по 15 квітня святкували визначну дату свого народу. Серед учнів значна частина дітей ромської національності, у зв`язку з чим і було започатковано соціально-культурологічний проект «Романо дывэс»,  що у перекладі означає «Циганське диво». 

Усі класи готувалися та презентували моделі стилізованого сучасного одягу з елементами циганського національного костюму, готували декорації, пісні, танці, фрагменти вистав. Яскраві спідниці, запальні танці, душевні пісні та захоплююча музика – все це придало святу романтизму та неповторності.

"Ми один народ України, який прагне миру, злагоди, благополуччя. Ми всі гідні кращої долі і мусимо разом прагнути цього", - наголосили організатори.
На Херсонщині відзначили Всесвітній день ромів (фото) (фото) - фото 1

На Херсонщині відзначили Всесвітній день ромів (фото) (фото) - фото 2
На Херсонщині відзначили Всесвітній день ромів (фото) (фото) - фото 3
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов