Херсонці будуть реєструватися по-новому

2 березня 2016 року Кабінет Міністрів затвердив «Правила здійснення реєстрації місця проживання». У зв`язку з чим Херсонська міська рада затвердила та створила новий відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб. Штатна кількість працівників новоствореного відділу - 7 осіб.

Зміни стосуються правил реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання та перебування. Відтепер ці повноваження будуть здійснювати виконавчі органи сільської, селищної або міської ради та сільські голови, повідомляється на сайті Херсонської міськради.

Відтепер громадяни України, іноземці або особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов'язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації, зареєструвати своє місце проживання.

В майбутньому реєстрація буде здійснюватися в день подання документів. Окрім того, реєстрація на новому місці може бути здійснена одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання.

Для реєстрації місця проживання потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг Херсона (вхід з вул. Преображенської (Декабристів), та мати такі документи:

1) заяву;

2) документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

 3) квитанцію про сплату адміністративного збору;

 4) документи, що підтверджують:

- право на проживання (наприклад, ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення в житлове приміщення);

 - право на перебування або взяття на облік у спеціалізованому соціальному закладі, установі соціального обслуговування та соціального захисту особи,

 - довідка про прийняття на обслуговування в установі, закладі (для осіб, які перебувають на обліку в цих установах або установах);

- проходження служби у військовій частині, адреса якої вказується при реєстрації,

- довідка про проходження служби у військовій частині (для військовослужбовців, крім строковиків);

5) військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);

6) заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи (в разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).

У разі подання заяви представником особи додатково подаються:

- документ, що посвідчує особу представника;

- документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини батьками (усиновлювачами).

Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання особи інші документи.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
67 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов