Працівникам Залізничної лікарні виплатили заборгованість

Працівникам Державного закладу «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця» виплатили заборгованість із заробітної плати за січень-лютий

6 квітня Державному закладу «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця» на рахунки надійшло фінансування на загальну суму 1 732 448 грн, з них фонд оплати праці – 1 222 889 грн.

Заборгованість працівникам за січень-лютий погашена – гроші зараховані на рахунки працівників 8 квітня. Про це інформують у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Крім цього, на рахунок закладу також надійшли кошти на оплату енергоносіїв, медикаментів, продуктів харчування та сплату пільгових пенсій.

Як зазначила заступник директора Департаменту охорони здоров’я – начальник управління супроводу державних цільових програм та ресурсного забезпечення Галина Кучер, обласною держадміністрацією було вжито заходи щодо забезпечення підготовки документів для переведення закладу «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця» до мережі закладів охорони здоров’я області.

Відповідно до цього, між Херсонською міською радою та Херсонською облрадою було укладено угоду про передачу кошів з міського бюджету – медичної субвенції, яка була виділена на фінансування лікарні з державного бюджету, – обласному, у сумі 6 260 850 грн.

В результаті працівники Відділової лікарні станції Херсон отримали заборговану за січень та лютий заробітну плату. Як пояснює Галина Кучер, надалі заклад фінансуватиметься за рахунок медичної субвенції із державного бюджету.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов