Переломний момент у стажуванні

Чергова зустріч учасників проекту "Студенти для органів самоврядування" ознаменувала переломний момент у стажуванні: за короткий час інтерни перейдуть до безпосередньої роботи в органах місцевого самоврядування.

Попередні "круглі столи" із представниками різноманітних управлінь, консультації із практикуючими юристами стали рушійною силою у виборі студентами місця стажування. Кожен мав право обрати справу до душі: чи близьку до отримуваної ним спеціальності, чи пов'язаною із сферою його інтересів. Привертає увагу той факт, що деякі учасники цілеспрямовано подавали заявки у певне управління, заради реалізації своїх проектів щодо облагородження рідного міста, питання яких не раз піднімалось на пленарних засіданнях.

Отримавши додаткову інформацію стосовно порядку прийняття стажера на роботу, учасники поділились своїми звершеннями за межами міської ради. Серед останніх - перемога студентів у дебатах, участь у яких активно набирає популярність серед молоді у місті та країні загалом.

Таким чином, впродовж наступних двох місяців стажери матимуть змогу заглибитись у систему роботи того чи іншого управління, і, можливо, привнести щось нове й від молодого покоління.

Нагадуємо, проект «Студенти для органів місцевого самоврядування» в Херсонській області здійснює молодіжна організація Спектр.ЮА.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
54 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов