У Херсоні відбулася зустріч з паною з "присмаком кави" та простодушністю ромашок (фото)

Із Львова 7 квітня до Херсону зі своїми теплими історіями завітала Дара Корній, авторка творів для дорослих і дітей, лауреатка премії "Коронація слова".

Душевна, ніби між давніми подругами розмова панувала між авторкою та її читачами у Херсонському державному університеті, де відкрились найпотаємніші сторінки творчого "щоденника" письменниці.

Мирослава Замойська (а це справжнє ім'я письменниці) - це пана з "присмаком кави" та простодушністю ромашок, закохана в історичні вулички рідного міста Львова та виплекана лякаючими історіями свого діда.

Здається, ніби і справді магічним образом зустріч перенеслась на Галиччину, у часи Перелесників та Потерчат, хоча сама авторка з задоволенням "гайнула би у майбутнє, ніж у минуле".

Ніщо так не говорить про творчість митця - як його бестселер, тому не дивно, що перш за все мова пішла про перший твір пани Мирослави - "Гонихмарник". Виявилося, що поштовх до творчого життя дала дочка Дарія, на прохання якої авторка і створила свій перший твір.

"Я спитала себе: чим я гірша від Стефані Майер?" - сміється, згадуючи свої почуття при написані, письменниця, на що читач може з гордістю відповісти: українське фентезі ще дасть фору зарубіжним "вічним темам" про вампірів та перевертнів.

Поєднавши у "Гонихмарку" сучасність із українським фольклорним колоритом, Дара Корній створила оригінальний твір, який посів належне перше місце у конкурсі "Коронація слова 2010". Успіх не забарився, а шанувальники книги вже з нетерпінням чекають на продовження.

"Не берусь писати, поки не буду знати, чим все закінчиться, а як вже почну..." Процес творення книги настільки непередбачений, що взнати де саме письменник поставить останню крапку - здається неможливим. Так вийшло із тетралогією "Зворотній бік...", а сама авторка пояснює це любов'ю людей до "історій з продовженням" та виникненням нових персонажей, несподіваних поворотів на довгому шляху до світла у тунелі письменства.

Дара Корній - суто оригінальна, суто українська... Іншими словами - мольфарка слів та людських почуттів, які вона вправно, ніби намистини, нанизує у сюжети-пацьорки.

Отже, дозвольте собі потонути у легендах, що криють у собі закарпатські хащі; пізнайте глибину людського буття - шлях до цього "цвіту папороті" письменниця вказала у своїх книгах.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов